Zostań hostessą

Ankieta dla dziewczątDołącz do grupy kilku tysięcy hostess i hostów współpracujących z nami.
Oprócz dużych miast gdzie zlokalizowane są centra handlowe, organizujemy również promocje w mniejszych miejscowościach.

Nasze hostessy obsługują targi w Polsce i zagranicą, konferencje, akcje promocyjne w supermarketach, sympozja, seminaria, bankiety, pikniki, festyny, imprezy dla dzieci, wydarzenia specjalne i inne.

Bycie hostessą nie wymaga nadzwyczajnych umiejętności, w zasadzie każda dziewczyna może zostać hostessą. Są jednak pewne cechy które kandydatka na hostessę musi posiadać.

Dziewczęta chcące pracować jako hostessa muszą być otwarte, lubić ludzi i mieć świadomość, że ich zadaniem jest ułatwianie życia innym: informowanie, pomaganie, a nie tylko upiększanie świata. Dobra hostessa wcale nie musi być piękna, najważniejsze by była komunikatywna. Musi zwracać na siebie uwagę nie tylko urodą, jak i osobowością. Hostessa powinna umieć pogawędzić nie tylko o promowanym produkcie, lecz także o wydarzeniach kulturalnych, premierach kinowych, ciekawostkach swojego miasta, itp...


 
Jeżli jeszcze nie wypełniałaś u nas ankiety jako hostessa lub fotomodelka,
możesz to zrobić poniżej

Zanim przystąpisz do wypełniania ankiety, przygotuj sobie minimum 4 zdjęcia (portretowe i sylwetka w mini spódnicy) a jeżeli jesteś zainteresowana współpracą jako fotomodelka/modelka to dodatkowo zdjęcie w kostiumie kąpielowym.
Zdjęcia muszą być w formacie "jpg", bez zdjęć system nie przyjmie Ci ankiety.
 

>> link do nowej ankiety - kobiety i mężczyźni


Na podstawie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych oraz Ustawy o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną, przystępując do wypełniania ankiety, wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu rekrutacji do pracy jako hostessa/modelka/fotomodelka oraz w celach marketingowych P.R. ERICA. W każdej chwili masz dostęp do swoich danych i możesz je dowolnie modyfikowac lub usunąć.
Ponadto, na podstawie Ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych, wypełniając ankietę, oświadczasz że posiadasz prawa do przesłanych zdjęć i wyrażasz zgodę na nieodpłatne zamieszczenie Twoich zdjęć, imienia oraz pierwszej litery nazwiska, wymiarów, koloru i długości włosów oraz miejscowości zamieszkania, na stronach Przedsiębiorstwa Erica, w dziale "hostessy" lub "modelki/fotomodelki" zgodnie z wypełnioną ankietą.

Hostessy, Obsługa promocji, Imprezy integracyjne, Obsługa targów i konferencji, Hostessa
Katalog hostess, Praca hostessy, Agencja hostess.
Ogólnopolska Agencja Hostess ERICA
31-116 Kraków
ul. Studencka 15/2A

tel/fax: 12 422-15-39
tel kom: 609 167-898
e-mail: erica@erica.pl